Rita po vazhdon të kënaqet në dasëm

By

Dasma që po zhvillohet në hotelin Emerald po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Kryefjala, Rita Ora me secilin hap qe hedh po tërheq interes tek publiku.

E pamë duke hyrë në Emerald, brenda, krah për krah me Afrim Muçiçin e teksa hedhi valle.

Në imazhet e fundit të siguruara nga Prive, ylli botëror me origjinë nga Kosova shihet bashkë me çiftin e posamartuar.

Nga çfarë lënë të kuptojnë fotot, Rita po e shijon në maksimum dhe është tejet e lumtur në këtë aheng bashkë edhe me miqtë e saj londinez si stilisti Kylle Devolle.

Kujtojmë se ajo u përfol edhe për një takim të mundshëm me ambasadorin britanik në Kosovë, Ruari O’Connell. /Prive.al/

1444426450456

Rita

Artikuj të ngjashëm