Projekti i ri i Dafinës është krejt i veçantë për këtë arsye

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka konfirmuar duetin e saj më të ri me Varrosin nga OTR të titulluar ‘Ring ring’.

Megjithatë, kjo këngë është e veçantë jo vetëm për bashkimin e forcave mirëpo edhe për një tjetër detaj.

‘Ring ring’ është kënga e parë e Dafinës në gjuhën suedeze, vendit ku është rritur .

‘Projekti jem i parë në gjuhën suedeze , këngë e cila poashtu i dedikohet shoqnisë dhe familjes në vendin ku kam lind, ku jom rritë’ – ka deklaruar këngëtarja në postimin e bërë në rrjete sociale teksa kënga s’ka ende datë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm