Robin Krasniqi, ka një lajm të mirë për të gjithë dashamirët e sportit

By

Kampioni i boksit Robin Krasniqi, që në karrierën e tij, deri më tani numëron 55 ndeshje profesionale, e 49 nga këto janë fitore, është personi i duhur ku mund të mësojmë gjithçka lidhje me boksin.

E tani Robini ka diçka të re për të ndarë me ne dhe të gjithë dashamirët e sportit.

Janë nisur punimet për palestrën e tij të parë të boksit e cila do të hapet me 1 tetor të këtij viti. Ai aty fton të stërviten të gjithë dashamirët e sportit e sidomos të boksit. Palestra gjendet në parkun industrial „Gewerbegebiet B2“ në qytetin Gersthofen (afër qytetit Augsburg). /Prive.al

View this post on Instagram

Am 01.10.2019 ist es soweit Freunde 😃 Ich eröffne mein 1. Boxgym, jedoch nicht nur für mich, sondern für Euch alle, denn jeder von Euch wird sich im Robin Krasniqi Boxing Gym anmelden können und trainieren können. Weitere Infos folgen in den nächsten Tagen. Lasst Euch jetzt schon ein Angebot zusenden, meldet Euch einfach bei uns, über unsere Webseite: www.rk-boxgym.de Das Robin Krasniqi Boxing Gym befindet sich im Gewerbegebiet B2 in Gersthofen 🥊 ————————————————————— Miq te dashur, me 1 Tetor 2019 do e hapi palestren time te pare te boksit, e cila nuk do te jet e hapur vetem per mua por edhe per ju te gjithe 😃 sepse ne Robin Krasniqi Boxing Gym do te mund te sterviten te gjithe dashamiret e sportit dhe posaqerisht te boksit. Ne webfaqen tone www.rk-boxgym.de mund te na shkruani qe tani, nese keni deshire te jeni nder pjestaret e pare te palestres time dhe pastaj do ju njoftojme me formen e regjistrimit etj. Ne ditet e ardhshme vijojne informacione edhe me te hollesishme rreth antarsimeve. Palestra gjindet ne parkun industrial „Gewerbegebiet B2“ ne qytetin Gersthofen (afer qytetit Augsburg). Euer / i juaji RHK

A post shared by Robin Krasniqi (@robin_krasniqi) on

 

Artikuj të ngjashëm