Roberti dhe Eriona sërish bashkë?

By

Dyshja televizive Robert Berisha dhe Eriona Sejdiu nisin rrugëtimin e tyre krah njëri -tjetrit në “Robi plaket kur don vet” në Klan Kosova.

Mirëpo gjërat ndryshuan rrugës dhe Eriona për arsye personale u largua nga programi.

Por si duket dyshja e programit do ta ndajnë sërish të njëjtën skenë së bashku.

Se për ku bëhet fjalë, kuptojeni në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm