Pati ndonjëherë krizë në martesën e saj? Shyhrete Behlili flet për të gjitha

By

Protagoniste e lojës ë famshme “Haje ose Thuaje”, ajo i mori me sportivitet të gjitha pyetjet qofshin të lehta qofshin të vështira.

Me Alaudin Hamitin, këngëtarja e ka luajtur lojën dhe u përball me pyetje goxha pikante, e vendosi të përgjigjej në njërën nga to.

Image result for shyhrete behluli dhe luli
Image result for shyhrete behluli dhe luli

“Ka pasur thashetheme se ke pasur krizë në martesë, a ka diçka të vërtetë këtu?”, ishte pyetja e Dinit për këngëtaren.

“Jo asnjëherë nuk kam pasur. Ishalla të gjithë e kanë martesën sikur timen”, është shprehur këngëtarja, duke i mohuar të gjitha thashethemet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm