Vjen në jetë djali i aktores së njohur

By

LajmI mirë nga Emilie de Ravin dhe i fejuari i saj Eric Bilitch.

Aktorja e “Once Upon a Time” dhe regjisori  janë bërë prindër të një djali.

Theodore Kubrick de Ravin-Bilitch lindi dy ditë më parë në shtëpi.

“Mirëserdhenë jetë djalë i bukur”, shkroi aktorja dukepostuar edhe një fotografi të tij.

“I lindur në shtëpi të dielën”, shkroi Eric.

Image result for Emilie de Ravin and her fiance Eric Bilitch!
https://twitter.com/emiliederavin/status/1072218218603761665/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1072218218603761665&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.justjared.com%2Fpage%2F8%2F

Artikuj të ngjashëm