Robert Berisha publikon këngë të re në duet me Nurteel (VIDEO)

By

 

Është publikuar edhe një bashkëpunim i Robert Berishës.

Kësaj radhe, artisti erdhi në duet me producentin Nurteel për këngën ‘Xhelozi.

Për muzikën dhe tekstin është kujdesur vetë producenti me ndihmën e Ghulo.

Kënga është e shoqëruar me videoklip të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm