ÇFARË TË BRENDSHME PREFERON GENTA ISMAJLI?!

By

Këngëtarja Genta Ismaili pas pushimit që bëri tek familja e saj në Chicago është kthyer në Kosovë.

E me tu kthyer në Prishtinë, Genta ka hyr në shtëpinë e re prej 600 metra katrorë me tre dhoma gjumi, sallon gjigand dhe me një bodrum të mbushur me rroba.

Prive shkoi për t’ia bërë ‘për hajër’ shtëpinë e re e pëpos kësaj zbuloi se këngëtarja është duke përgatitur dy këngë të reja.

E pyetur për çfarë të brendshme vesh gomë apo pamuk ka thënë se nuk vesh hiq, gjithmonë në kontekstin e shakasë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm