Robert Berisha i shkruan koment epik Adriana Matoshit (FOTO)

By

Se vitet janë vetëm numër, e ka dëshmuar Adriana Matoshi.

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, ka postuar sot një imazh në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet plot stil dhe njëkohësisht seksi.

Postimi mori shumë pëlqime dhe komente por në sy ra ai i Robert Berishës.

“Mos loqk se I ki do vjet”, ka shkruar me shaka këngëtari posht fotografisë së saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm