Robert Berisha i nënshtrohet një ndërhyrjeje estetike (VIDEO)

By

Këngëtari Robert  Berisha, ka vendosur që në fytyrën e tij të bëjë një ndërhyrje estetike.

39 vjeçari, gjatë një udhëtimi në Zvicër ka vizituar një qendër estetike ku edhe ka bërë ndërhyrjen e vogël.

Ai ka vendosur që t’i heqë rrudhat në ballë dhe këtë e ka bërë publike vet, duke publikuar një fotografi në profilin e tij në Instagram. /Prive.al

@_robertberisha_78 zornfalten reduzieren #beautylil

A post shared by ??? LilVlora (@beauty_lil_studio) on

Artikuj të ngjashëm