Roan tashmë nëntë muajsh (FOTO)

By

Kanë kaluar nëntë muaj qysh kur ai erdhi në jetë.

Dhe për nëntë muaj ai është shndërruar në beben më të famshme në shoubizin shqiptar.

Roan, djali i reperit Kastriot Rexha dhe ish të dashurës së tij Majlinda Zekës, përveç se është fëmija i dy prindërve shumë të famshëm, ka fituar zemrat e audiencës me ëmbëlsinë e tij.

Ai ishte titull medial edhe para se të lindte, ndërsa tani përcillet çdo hap i tij.

Vogëlushi këtë muaj është bërë plot nëntë muajsh dhe nëna e tij Majlinda, e ka kujtuar këtë ditë të rëndësishme përmes një fotografie në Instastory, ku ai duket shumë simpatik. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm