A e keni vërejtur këtë detaj në klipin e fundit të Luana Vjollcës? (VIDEO)

By

Para pak ditësh, prezantuesja/këngëtarja Luana Vjollca lëshoi projektin e ri me titull “Boll u bo tu vujt”, të realizuar nga Bini Nebihu  e Alandy.

Kënga që në fillim nisi të pëlqehej dhe mori mijëra klikime për shumë pak orë.

Mirëpo a keni vërejtur një detaj në këtë videoklip?

Ka një pjesë në të cilën Luana nuk ka vendosur asnjë pamje të saj pasi siç e ka shkruar në një prapavijë të zezë, nuk i ka pëlqyer asgjë.

Këtë pjesë mund ta shihni nga minuta 2:13./Prive.al

Artikuj të ngjashëm