A jeni gati për projektin e ri të Mozzik?

By

Reperi Mozzik po vjen me një projekt të ri.

Këtë e bëri të ditur në llogarinë e tij në Instagram.

Me një insert të shkurtër që publikoi të premten vonë, reperi paralajmëron projektin i ri të shoqëruar edhe me videoklip i cili duket se është filmuar në Kosovë. Kësaj here ai po bashkëpunon me RZON.

Edhe kjo këngë është në gjuhën gjermane dhe titullohet “Lass mal” dhe do të publikohet me datë 8 Maj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm