“O sheqer” kënga më e re nga Meda dhe Vjollca Haxhiu (VIDEO)

By

Meda dhe Vjollca Haxhiu kanë publikuar edhe një këngë bashkë.

Dyshja kësaj radhe sollën projektin me titull “O sheqer” të shoqëruar me videoklip.

Muzikën e kësaj kënge e ka punuar Nurteel, tekstin e shkroi Ghulo, ndërkaq orkestrimin e ka bërë Virusi.

Kjo nuk është hera e parë që Meda dhe Vjollca kanë bashkëpunuar.

Ata sollën edhe disa këngë bashkë të cilat u mirëpritën nga publiku./Prive.al

Artikuj të ngjashëm