Rita Ora sërish single?!

By

Lidhja e saj e re mbushi shtypin botëror. Mirëpo mesa duket gjërat nuk po shkojnë dhe aq mirë për shqiptaren Rita Ora.

Pas publikimit të lajmit se Rita dhe Travis Barker janë lidhje, ky i fundit ka bërë një deklaratë së fundmi.

Barker ka thënë se nuk dëshiron një lidhje për momentin se nuk mund ti përkushtohet dikujt 24/7.

Duke u bazuar në këtë deklaratë, mediet britanike postuan lajmet me supozimin se Rita është sërish single tani edhe pse akoma nuk ka ndonjë deklaratë nga ta sa i përket raportit mes tyre./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm