Një lajm fantastik për të gjithë fansat e Johnny Depp!

By

Pas ndarjes së një rikrijimi të Isolation të John Lennon në 2020 dhe premtimit për më shumë muzikë në të ardhmen, duket se rrotat më në fund janë në lëvizje për një album të plotë nga Jeff Beck dhe Johnny Depp.

Duke iu drejtuar turmës në ndalesën e Gateshead të turneut të tij aktual në Mbretërinë e Bashkuar javën e kaluar (2 qershor), Beck zbuloi se një album i plotë “do të dalë në korrik”.

“E takova këtë djalë pesë vjet më parë dhe ne nuk kemi pushuar së qeshuri që atëherë,” tha legjenda e kitarës. “Ne në fakt bëmë një album. Nuk e di si ndodhi. Do të dalë në korrik.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm