Xhuli flet me Artën për momentet e saj me Atdheun në xhakuzi

By

Së fundmi, Xhuli dhe Atdheu kaluan disa momente shumë afër njëri tjetrit në xhakuzi.

Që nga hyrja e banorit të ri, dinamika në shtëpi ka ndryshuar sa i përket edhe përditshmërisë së Xhulit.

Atdheu flirton hapur me të dhe Xhuli ia kthen.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Mirëpo, pas momenteve në xhakuzi banorja ka diskutuar edhe me Artën sa i përket të gjithë eksperiencës më intime me Atdheun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm