Rita Ora pjesë e klipit të Madonnas (Foto)

By

Pas incidentit të Madonnës me Drake, e që në mbrojtje i doli Rita Ora divës së muzikë në botë, tashmë bëhen bashkë për një projekt.

Madonna shumë shpejt do të publikoj këngën e re ‘B**** I’m Madonna” e cila në duet me reperen Nicki Minaj.

Po përpos këtyre dy artisteve me famë botërore në klip do të jetë edhe shqiptarja Rita Ora dhe këngëtaret si: Beyonce, Katy Perry dhe Miley Cyrus.

Përveç në muzikë, Rita ka qenë imazh i kompanisë së Madonnës, “Material Girl”./Prive.al

madona

Artikuj të ngjashëm