Rita Ora pëlqen këngën e Taynës dhe Dafinës, ja cka tha për vajzat (FOTO)

By

Bashkëpunimin e parë mes Taynës dhe Dafina Zeqirit, e ka pëlqyer shumë edhe Rita Ora.

Këngëtarja shqiptare me famë në botë, ka postuar një foto të të dyja artisteve, shkëputur nga klipi duke treguar kështu se i ka pëlqyer ‘fuqia e femrës’.

Ajo tha I pëlqen shumë prej nga e ka prejardhjen dhe sidomos kur sheh femra duke marrë kontrollin.

Rita etiketoi artistet dhe këtë e ripostuan Dafina dhe Tayna duke u ndjerë të lumtura me ato çka ka thënë këngëtarja me famë botërore.

Më poshtë postimi i plotë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm