Rita Ora nuk ka qenë në lidhje me Travis Barker

By

Rita Ora pas ndarjes me Ricky Hilfiger u përfol se ka filluar një romancë me Travis Barker. Madje lajmet ishin shumë serioze pavarësisht se nuk kishte ndonjë konfirmim.

Por tani është thyerja heshtja nga Travis Barker i cili në emisionin e ‘Larry King’ tha se shqiptarja është vetëm shoqe e tij dhe nuk ka diçka më shumë.

Ky i fundit nuk është gati për një lidhje të re pas divorcit teksa Ora është e përqendruar në muzikë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm