Albërie Hadërgjonaj pakt me rini të përhershme (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur kosovare, Albërie Hadërgjonaj është 42 vjeçare, megjithatë në krejt këto vjet që ka mbi supe, ajo ia ka dalë ta ruajë freskinë fizike.

Hadërgjonaj paraqitjet e fundit i ka mbresëlënëse duke mos pranuar ta mposhtin vitet, por ajo po i sfidon ato duke qëndruar në formë të përkryer fizike.

Ajo s’e ka pranuar ndonjëherë të ketë ndonjë ndërhyrje estetike, e megjithatë edhe nëse ka bërë, i ka me shumë finesë.

Së fundmi ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën paraqitet si një grua shumë seksi dhe e kuruar deri në majën e flokëve.

E veshur në një kostum të bardhë me një dekolte më të ekzagjeruar, ajo duket bukur dhe tejet atraktive. /Prive.al

View this post on Instagram

About last night 😘

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

Artikuj të ngjashëm