Pushimet e paharrueshme i ofron As Travel, pas Mauritius vjen Zanzibar (VIDEO)

By

Për këdo që ka dëshirë të bëjë pushime të paharrueshme, AS Travel është adresa e duhur.

Kompania numër një turistike në vend, ua prezanton destinacionin e radhës afrikan “ZANZIBARIN”.

https://www.instagram.com/p/BlBF7XSn2KQ/?taken-by=alaudinhamiti

Përderisa vitin e kaluar, moderatorët Liberta Spahiu dhe Alaudin Hamiti vizituan Mauritius, këtë vit ata bashkë me AS Travel janë nisur për në Zanzibar, një ishull në Jug të Afrikës, që ofron bukuri marramendëse dhe eksperiencë të paharrueshme.

Ofertat nuk janë të shtrenjta dhe mjafton të kurseni pak për t’i shijuar ato që ofron Zanzibari.

Spahiu e Hamiti që ndodhen atje, kanë publikuar një seri imazhesh nga vendi magjik, ku mund të shihni pamje që ndoshta i keni parë vetëm nëpër filma. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm