Rita Ora mahnit me paraqitjen e saj në Critics Choice Awards

By

Mbrëmë u mbajt Critics Choice Awards dhe shumë yje të famshëm shkëlqyen në tapetin e kuq.

Rita kishte veshur një fustan kadifeje në ngjyrë bordeo, Elie Saab Couture, me prerje të grisura nëpër bust, dhe për shkak të rrjetës së tejdukshme në pjesën e poshtme të barkut, asaj iu desh të hiqte dorë nga të brendshmet.

Rita mori pjesë në 2022 Critics Choice Awards me të dashurin e saj, Taika Waititi.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të çiftit gjatë parakalimit në tapetin e kuq. /Prive.al

champagne collet and obc wines celebrates the 27th annual critics choice awards

champagne collet and obc wines celebrates the 27th annual critics choice awardschampagne collet and obc wines celebrates the 27th annual critics choice awardschampagne collet and obc wines celebrates the 27th annual critics choice awards

Artikuj të ngjashëm