Pas këngës “Slay”, Flaka Krelani në bashkëpunim me këtë krijues hitesh

By

Një kombinim në mes këngëtares energjike Flaka Krelanit dhe producentit të famshëm Mixey, është ai që i duhet kësaj vere.

Flaka me një vokal potent dhe stil të veçantë në të kënduar dhe Mixey që deri më tani ka krijuar një numër hitesh për artistët kosovarë, pritet që të vijnë me një bashkëpunim.

Kënga po realizohet ndërsa Krelani ka rrëfyer për Prive, se kjo këngë e saja do të ketë edhe klip.

Projekti me Mixey, vjen pas lansimit të këngës me videoklip me titullin “Slay”, ku Krelani shpenzoi gjithë energjinë që kishte për të sjellë një klip tejet dinamik. /Prive.al

DHE INTERVISTA E SAJ E FUNDIT DHENE PER PRIVE:

Artikuj të ngjashëm