Rita Ora bashkëpunon me David Guetta për projektin e radhës

By

Rita Ora ka pasur një vit të suksesshëm sa i përket karrierës muzikore jashtë vendlindjes.

Këtë vit shqiptarja solli shumë projekte muzikore të cilat u renditën të parat në top listat botërore, si dhe mbajti shumë koncerte anë e mbanë botës, njofton Klan Kosova.

Ritën shumë shpejt do ta shohim edhe në një projekt muzikorë bashkë më Dj David Guetta-n, këtë gjë e bënë të ditur pasi ishin të pranishëm tek “Capital FM Jingle Bell Ball”.

Kujtojmë se Rita kishte bashkëpunuar me Guetta në vitin 2015 në këngën “Poison”.

Artikuj të ngjashëm