Zeshkane apo bjondinë? – Ja kë zgjedh Albatrit Muqiqi (VIDEO)

By

Albatrit Muqiqi iu përgjigj për të dytën herë pyetjeve provokative të emisionit PRIVE.

Këngëtari tregoi cili është bashkëpunimi i tij më i mirë, cili është gabimi i tij më i madh, zeshkane apo bjondinë dhe disa gjëra të tjera.

Për t’i kuptuar përgjigjjet, klikoni mbi videon e mëposhtme./Prive.al 

Artikuj të ngjashëm