Rita feston ditëlindjen, kështu e uron Fidani (FOTO)

By

Këngëtarja Rita Haziri sot feston ditëlindjen!

Ajo mbush plot 27 pranvera.

Personi i zemrës Fidani, është kujdesur që ta urojë Ritën me fjalë mjaft të veçanta.

Me të hyrë mesnata ai ndau një urim publik në Instagram dhe shkroi:

Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Të dua”.

Shumë urime për Ritën! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm