DO AND DON’T: GENTA ISMAJLI VS. ALBËRIE HADËRGJONAJ!

By

Të dy këngëtaret janë mjaft të dashura për publikunpërpos muzikës shumë adoleshente edhe inspirohennga veshjet e artisteve.
Por pavarësisht kujdesit të shtuar në paraqitje jogjithmonë arrijnë të godasin në shënjestrën e duhur.
Këtë herë Genta Ismajli është ajo e cila nuk merr nota pozitive për fustanin. Edhe pse këngëtarja Ismajli duket ‘sexy’ fustani nuk është i duhuri madje edhe vetë Genta duket që nuk është ndier komode me të.
Ndërsa në anën tjetër e ngjëjta ngjyrë por me disa detaje më të theksuara bën që këtë fustan Albërie Hadërgjonaj ta përvetësoj.
Albëria gjithmonë duket ‘fresh’ e gjithmonë guxone dhe në veshjet e saj. Zgjedhja e Hadërgjonaj këtë herë merr notë pozitive./Prive.al

Artikuj të ngjashëm