Risitë e shoubizit shqiptar: Çfarë solli Prive këtë javë për ju?

By

Prive si gjithnjë në rubrikën “E vërtetë, e pavërtetë” sjell të vërtetat e thashethemeve të fundit nga shoubizi shqiptar.

Kush nga fytyrat tona publike i hyri biznesit, cilat janë detajet e EP-it të Melisa Lleshit dhe cila nga modelet u zhvendos përfundimisht në shtetin gjerman, Prive i sjell të gjitha këto për ju.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm