Rishtazi të dashuruar, ja çfarë thotë e dashura për bukuroshin Nick Jonas

By

Janë kaq të ëmbël këta të dashuruarit e rinj!

Nick Jonas, aktori i famshëm amerikan është burri i preferuar i aktores Priyanka Chopra dhe këtë e tha ajo përmes një postimi në Instagram.

Aktorja 35 vjeçare, ka publikuar një fotografi të 25 vjeçarit, bashkë me vëllanë e saj ku shkruan: “burrat e mi të preferuar”.

Imazhet janë realizuar në një plazh në Goa të Indisë, prej nga edhe vjen Chopra, ku momentalisht po pushon me Jonas. /Prive.al

Priyanka Chopra Says Nick Jonas Is One of Her 'Favorite Men'

Artikuj të ngjashëm