Leonora rikthehet me ‘Diamant’

By

Sapo është publikuar në Youtube projekti më i ri i Leonora Jakupit i titulluar ‘Diamant’.

Ky krijim muzikor, mjaft ndryshe në ritëm e përzierje zhanresh mban vulën e Alfred Sulës për muzikën dhe aranzhmanin kurse Endrit Muma është përkujdesur për tekstin.

Videoklipi është realizuar nga Max Production teksa normalisht, dukja i është besuar sërish treshes, Sellma, Kaci dhe Valdrin Sahiti.

Ndryshe, ‘Pushkë e çifteli’ me Gold AG ishte projekti i fundit i Leonorës i publikuar në Shkurt të këtij viti. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm