“Fuego” e Dafina Zeqirit është me të vërtetë zjarr, publikohen insertet e klipit

By

Nga latinishtja në shqip, “FUEGO” do të thotë zjarr dhe i tillë është klipi i këngëtares Dafina Zeqiri.

Me një pamje prej një dive, trup të tonifikuar me muskuj e me një paraqitje të thjeshtë në një palë rroba banje të zeza, Dafina Zeqiri po vjen në klipin e ri, pas këngës së fundit “Told ya”.

Këngëtarja e ka titulluar këngën “Fuego”, ndërsa klipi është realizuar pranë një ujëvare gjigante.

Zeqiri, tashmë ka publikuar ca inserte të klipit të saj të ri, derisa fansat e saj ende duhet të presin për lansimin e plotë të këngës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm