Rinori dhe Njomza na tregojnë se si një lidhje në distancë mund të funksionojë

By

Nëse jeni përdorues të rrjeteve sociale, padyshim që keni rastisur në çiftin Rinori dhe Njomza të cilët kanë edhe një kanal të tyrin në Youtube.

Në kanalin e tyre çifti kujdesen që t’i sjellin publikut të tyre atë që dëshirojnë, si nga jeta tyre e përditshme, sfida të ndryshme e ‘pranks’.

Së fundmi ata ishin të ftuar në Prive, ku na rrëfyen shumë për jetën e tyre dhe si nisi gjithçka.

Dyshja ishin takuar në moshë shumë të re kur edhe u dashuruan. E kështu ata u desh të kalonin një periudhë konsiderueshëm të gjatë për një çift të dashuruar larg njëri tjetrit.

E për shumë çifte që ndodhen në pozitën e njëjtë të Rinorit dhe Njomës, dyshja kanë disa këshilla shumë të vyeshme, si të mbani gjallë romancën dhe se di lidhja juaj të funksionojë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm