Shikoni se sa shumë janë rritur fëmijët e Angelina Jolie

By

Koha të ndiheni të moshuar, pasiqë fëmijët e Angelina Jolie që ishim mësuar ti shohim në fotot familjare të aktores tashmë janë rritur aq shumë saqë po ecin përkrahë saj në tapetin e kuq.

Image result for angelina jolie with her children wedding

Në mbrëmjen e së hënës në premierën e filmit Maleficent: Mistress of Evil në Los Angeles, Angelina Jolie eci tepiun e kuq së bashku me pesë fëmijët e saj.

Aktorja ikonike ishte e mbushur me krenari dhe gëzim ndërsa ecte me fëmijët e saj Pax 15 vjeç, Zahara 14 vjeç, Shiloh 13, Vivienne 11 dhe Knox 11.

Knox Jolie-Pitt, Zahara Jolie-Pitt, Pax Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Vivian Jolie-Pitt, Shiloh Jolie-Pitt

Sigurisht, vajza e saj e madhe, Maddox , 18 vjeç, nuk ishte në gjendje të marrë pjesë sepse është larg në kolegj në Korenë e Jugut.

Si gjithmonë, familja mbërriti në stil. Angelina mahniti me një fustan të zi. Zahara kishte veshur një fustan të mrekullueshëm, të zi të ngjashëm me atë të nënës së saj, ndërsa Knox me një kostum të zi dukej si një yll I vërtetë.

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm