Publikohet kënga ‘ELEKTRIKE’ e Dua Lipës (VIDEO)

By

Është lëshuar në youtube kënga më e re e Dua Lipës.

Këngëtarja me origjinë kosovare ndryshoi ‘look’ për videoklipin duke u kthyer në bionde, dhe po duket shumë seksi.

Dua Lipa ka bashkëpunuar me Silk City, që përbëhet nga Mark Ronson dhe Diplo për këngën “Elektricity”.

Videoklipi zyrtar i kësaj kënge, me regji të Bradley dhe Pablo, u publikua në orët e hershme të mëngjesit.

Ky publikim vjen pasi Dua fillimisht kishte postuar në rrjete sociale disa imazhe të shkëputura nga xhirimet duke na përgatitur për këtë super-projekt.

Ndiqeni…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm