Rina ka gati klipin e ri!

By

Rina dhe Sinboy kanë përfunduar albumin e tyre të parë bashkë të realizuar gjatë karantinës e po ashtu tashmë kanë nisur punë për klipe.

I radhës është nga Rina që mban titullin “Sari”.

Artistja këtë gjë e ka treguar në rrjetet sociale ku ka publikuar imazhe të këtij projekte, lansimi i së cilës është çështje ditësh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm