Pse u prishën Arbana dhe Lori ?!

By

Festa e 22-vjetorit të Lorit, me të drejtë mori vëmendje në mediat rozë ku veç “kopshtit me lule”, këngëtarit Gena që këndoi live atë mbrëmje dhe ribashkimit të Sarës me Ledionin, u komentua gjithashtu mungesa e Arbana Osmanit.

Dikur shoqe e bashkëpunëtore të ngushta, trashëgimtarja e TCH dhe ikona e këtij ekrani, prej kohësh nuk po shoqërohen më.

Screenshot_2015-10-20-15-26-59

Sipas raportimeve në media, Lori është hatërmbetur me Arbanën. Por, mosmarrëveshjet me sa duket nuk janë zgjidhur ende dhe ujërat vazhdojnë mos jenë të qeta.

Dikur, vajza e madhe e krijuesit të Top Medias dhe prezantuesja kryesore e këtij ekrani, veç nismave të bamirësisë me shitjen e fustaneve që Lori blinte dhe Arbana vishte në Big Brother, edhe pamjen e kishin të njëjtë. Ndërsa sot, Lori duket shumë larg asaj të dikurshmes, me shoqërinë e familjen në ditëlindje, por pa Arbanën në krah. /Lapsi.al/

Screenshot_2015-10-20-15-26-29

Artikuj të ngjashëm