Irina Shayk e akuzoi Bradley Cooper për tradhti me Lady Gaga

By

Dyshja hollivudiane Irina dhe Bradley kanë lajmëruar për ndarjen e tyre. Ata u takuan në vitin 2014 dhe u ndanë pas katër vjetësh lidhje. Çifti kanë një vajzë e cila lindi në vitin 2017.

U raportua që lidhja e tyre po mbahej për një fije peri dhe flitej se Bradley kishte lidhje me kolegen e tij nga filmi “A star is born” Lady Gaga.

Irina si duket ra viktimë e këtyre thashethemeve dhe e akuzoi Bradley se ai e kishte tradhtuar disa herë me Lady Gaga.

Një burim afër Irinës tha “Lidhja e tyre filloi të shkatërrohej kur ai po xhironte filmin me Lady Gaga’n dhe e akuzoi atë se e kishte tradhtuar disa herë. Që nga atëherë Irina nuk ka mundur t’i besojë asnjëherë.”

Irina Shayk accused Bradley Cooper of cheating with Lady Gaga 'numerous times'

bradley cooper

Burimi: Her.ie

 

Artikuj të ngjashëm