Në videon surprizë të Rita Orës për ditëlindje nuk mungoi as Era Istrefi me Vjosa Osmanin

By

Kur Rita Ora mendoi se festa e saj e ditëlindjes kishte përfunduar, ajo u befasua me një video kolazh të të gjitha urimeve që i kishin dërguar artistë miq e kolegë.

Ndër urimet që ajo mori nuk mungoi as ai i Vjosa Osmanit, Erion Veliajt dhe Bebe Rexhës.

Këngëtarja u emocionua aq shumë nga surpriza sa nuk mund të mbante lotët.

Një version të shkurtuar të videos surprizë ajo e ka publikuar edhe në llogarinë e saj në Instagram për të gjithë ndjekësit e saj.

Këngëtarja shfrytëzoi rastin të falënderonte të gjitha ata që i dërguan urimet e tyre me video. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Artikuj të ngjashëm