Dj Gramo F, baba për herë të parë

By

Nuk përflitet shumë për jetën private dhe si rrjedhojë lajmet për këtë pjesë vijnë si befasi.

I tillë është edhe informacioni i fundit që vie nga Dj Gramo F, dj zyrtar i reperit Ledri Vula nën petkun e Nesër Team i cili është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Gramozi në rrjetin social Instagram ku ka postuar foton e djalit të cilin kanë vendosur ta quajnë Noah.

Ndryshe, djali është fryt i dashurisë së dj-it të ri në moshë me bashkëshorten Valentina. Jetë të gjatë Noah! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm