Meda ka ditëlindjen, gruaja e tij bëhet shumë romantike në urim

By

Këngëtari i njohur shqiptar, Mehdin Pergjeqaj ka ditëlindjen.

Urimi i parë që ka marrë është ai i Luljetës, gruas së tij me të cilën ka katër fëmijë.

Luljeta mjaft e njohur për publikun si gruaja e Medës, është treguar shumë romantike në fjalët që ka zgjedhur për ta uruar bashkëshortin e saj në ditën e tij të veçantë.

“Urime ditëlindjen dashurie ime. Të dua në këtë botë dhe do të të dua edhe në botën tjetër”, i ka shkruar Lulja Medës, duke i shprehur dashuri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm