Rikthim pas në vite – Këto janë kostumet e Anxhelinës për Halloween

By

Është kjo koha e vitit ku shumë njerëz festojnë duke u maskuar dhe bërë qejf me veshjet e tyre – pa asnjë paragjykim.

E teksa Anxhelina është ende në mëdyshje se çfarë të zgjedh për këtë vit, ajo postoi në llogarinë e saj në Instagram disa dukje të ndryshme ndër vite për këtë festë.

Sirena e vogël, viti 2015

Christina Aguilera ‘Dirrty’, viti 2016

The Mad Hatter, vitit 2017

Kostume të fryra, viti 2018

Artikuj të ngjashëm