Mos harroni vjehrrën! Nëse keni dyshime ja çfarë dhurate mund t’i bëni asaj

By

Një dhuratë e bukur dhe e menduar ngroh çdo zemër. Të mbash raport të mirë më vjehrrën, nganjëherë mund të jetë enigmë e vërtetë. E përderisa ju i morët djalin e saj duhet t’i jepni një dhuratë të mirë në shkëmbim kohë pas kohe.

Kjo nuk do të thotë që ju të aplikoni për kredi, po diçka e veçantë dhe personale nuk do të thotë me patjetër që ju duhet të boshatisni xhepat tuaj.

Mendojeni këtë dhuratë si të ishte diçka për nënën tuaj. Mendoni për gjëra që një zonjë mund të përdorë, që ajo ka nevojë ose t’i blini diçka që ajo e ka dashur për një kohë të gjatë – ky është një bast i sigurt!

Kur jeni në dyshim – është e rëndësishme që të pyesni edhe mendimin e partnerit tuaj. /Prive.al

Një vazo elegante për lulet e saj

Image result for vase

 

Një set me produkte higjienike

Image result for spa set

Një shall mëndafshi elegant

Image result for silk scarf

Dorëza kashmiri për dimër

Image result for cashmere gloves

Një set me gota kristali

Image result for crystal glasses set

Një libër me receta gatimi

Image result for cookbook

Një llak thonjsh apo buzëkuq me ngjyrën e saj të preferuar

Image result for nail polish and lipstick

 

 

Artikuj të ngjashëm