Rikthehet shtëpia më e famshme “Prive Reality 2020” (VIDEO)

By

Tashmë është bërë i ditur lajmi që edicioni festiv “Prive Reality 2020” pas shumë kërkesave drejtuar redaksisë tonë, po rikthehet!

Një kastë e yjeve tuaj të preferuar do jenë bashkë nën një çati për të festuar vitin e ri 2020 dhe hyrjen në një dekadë të re.

Shumë muzikë, batuta e lojëra do përcillen në ekranet tuaja dhe jo vetëm.

Emocione, lot e gjithçka tjetër më 1 Janar në Klan Kosova. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm