E vogla e Kim dhe Kanye West morri një dhuratë shumë të veçantë për Krishtlindje

By

Në prag të Krishtlindjes, Kardashian West, 39 vjeçare, ndau një seri videosh në Instagram Story të saj, duke zbuluar se ajo dhe Kanye West, 42 vjeçar, i kishin blerë vajzës së tyre North,  një xhaketë kadife që Michael Jackson kishte veshur kur ishte i ftuar në ditëlindjen e 65-të të aktores Elizabeth Taylor.

Elizabeth Taylor and Michael Jackson

Kardashian West shpjegoi se ajo dhe West fituan xhaketën në një ankand dhe se “North është një fanse me të vërtetë e madhe e Michael Jackson.”

Brenda xhaketës që kushtoi 65 mijë dollarë, janë të rreshtuara fotografitë e këngëtarit të ndjerë së bashku me Taylor.

“Ne e dinim që ajo do ta donte këtë,” shpjegoi Kardashian West në video.

Ylli “Keeping Up with the Kardashians” gjithashtu tregoi se ajo kishte mëngët e xhaketës “të ngushtuara”, në mënyrë që Veriu ta vesh tani. Xhaketa gjithashtu mund të zgjerohet, kështu që North mund ta veshë më vonë në jetë ndërsa rritet.

“Ajo është shumë mirënjohëse dhe e emocionuar,” tha Kardashian West e lumtur.

Burimi: People

Artikuj të ngjashëm