Shpërthen debati mes djemve të “Përputhen 1”

By

Teksa “Përputhen 2” ka hyrë në javën e dytë të transmetimit, një debat ka nisur mes konkurentëve të edicionit të parë.

Djali nga Kosova Lulzimi është përfshirë në debat me Gerin.

Ky i fundit i është përgjigjur Lulzimit duke i kujtuar që rekordet e shikueshmërisë i ka ai dhe jo Lulzimi.

Tutje, pas një interviste, Geri i ka publikuar edhe biseda Lulzimit në të cilat ky i fundit shihet teksa i kërkon të hyjë “live” për t’i shtuar audiencën, duke treguar se gjithçka  që i intereson Lulzimit janë ndjekësit. /prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm