Rikthehet Rina Balaj – Çfarë ndodhi me të pas ‘zhdukjes’ nga rrjetet sociale? (VIDEO)

By

Rina Balaj është rikthyer.

Reperja ka folur ekskluzivisht për Prive pas ‘zhdukjes’ së saj për dy muaj, pas prishjes së kontratës me ish-kompaninë nga e cila menaxhohej nga fillimi i karrierës.

Ajo e konfirmoi lidhjen me SinBoy – reperin shqiptar të njohur në Greqi dhe tregoi shumë gjëra rreth projekteve të cilat do të vijnë së shpejti.

Përveç kësaj, në videon e mëposhtme keni mundësi të shihni edhe pak nga prapaskenat e klipit të ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm