Në ditëlindjen e tij, Robin Krasniqi zbulon se po bëhet baba për herë të parë (FOTO)

By

Boksieri i njohur shqiptar, Robin Krasniqi, sot po feston ditëlindjen e 35-të.

Por kjo ditëlindje e tij, këtë vit është më e veçantë sepse ai dhe bashkëshortja e tij Marigona Krasniqi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Lajmin e dhanë të dytë përmes postimeve në rrjetet e tyre sociale, duke zgjedhur pikërisht këtë ditë, ditëlindjen e boksierit për ta zbuluar.

View this post on Instagram

A post shared by Robin Krasniqi (@robin_krasniqi)

“Falenderimi i takon zotit që në ditëlindjen e 35-të më jepi dhuratat më të mira në jetë!”
“Qëllimin dhe ëndërren më të bukur në jetë, zoti po na e realizon dhe po na jep mundësinë të kemi familjen tonë”, u shpreh Robini përmes postimit të tij në Instagram.

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm