‘Jeta është e bukur’: Genta zbulon super dhuratën nga i dashuri

By

Këngëtarja Genta Ismajli duket se po befasohet çdo ditë nga i dashuri i saj.

Pasi na zbuloi se ura e Bosforit u mbulua nga mbishkrimi ‘Genta, të dua’, këngëtarja na ka zbuluar befasinë e radhës.

Në Zvicër ku jeton i dashuri i saj, ajo është shfaqur krah një veture të re, Range Roger dhe një buqete me lule që duken të jenë dhurata më e fundit.

‘Jeta është e bukur– deklaron Genta në imazhin e ndarë. Si të jetë ndryshe për të në këto ditë përplot dashuri? /Prive.al

View this post on Instagram

La vita e bella 🌹

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Artikuj të ngjashëm