Pas shumë përpjekjesh, publikohet kënga e re e Miranda Hashanit (VIDEO)

By

Pas një kohe të gjatë pa projekte muzikore, Miranda Hashani ka lansuar këngën e saj të re.

Projekti me videoklip quhet “U ndamë se u pamë”, me muzikë të punuar Nexhat Macula, tekst nga Avni Qahili dhe orkestrim të Kristi Pasha.

Si duket, këngëtarja ka pasur disa vështirëse deri në publikimin e kësaj kënge.

Në një postim në Instagram, ajo shkroi: Pas shumë përpjekjesh arritëm ta sjellim mes jush këngën time më të re “U ndamë e su pamë”. Shpresoj të ju pëlqejë”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm